Kommitteer och funktionärer


 
Avelskommitté   Sofia Cedervall
s.cedervall@papillonringen.se
Sammankallande
     
    Bitte Sölvberg
b.solvberg@papillonringen.se
     
    Ann-Christine Igelström
a.c.igelstrom@papillonringen.se
     
    Marie Forsberg
m.forsberg@papillonringen.se
     
    Inger Yaglikcilar
i.yaglikcilar@papillonringen.se
     

     
Tävlingskommitté   Marianne Lundqvist
m.lundqvist@papillonringen.se
Sammankallande
     
    Kerstin Malm
     
    Carina Nilsson-Wikvist
     
    Anne Weiefors
     

     
Aktivitetskommitté   Catarina Hjortmark
c.hjortmark@papillonringen.se
Sammankallande
     
    Annika Sjölund
a.sjolund@papillonringen.se
     

     
Marknadsföringskommitté   Inga-Lill Stener
i-l.stener@papillonringen.se Sammankallande
     

     
Redaktionskommitté   Annika Tjärnberg (ans.utgivare)
ordforande@papillonringen.se
     
     (layout)
     
    Kristina Magnusson (redaktör)
redaktor@papillonringen.se
     

     
Webmaster   Sofia Cedervall
webmaster@papillonringen.com
 

     
Valpförmedling   Inger Yaglikcilar
i.yaglikcilar@papillonringen.se
044-31 00 85